Firma Ekleme Talebi

Markanızın gücünü ve başarısını daha geniş kitlelere ulaştırmak için franchisebayilik.com’da yer almak üzere başvuruda bulunabilirsiniz. Bu platform, yatırımcılarla buluşmanızı sağlayarak markanızın tanıtımını yapmanızı ve franchise ağınızı genişletmenizi hedefler.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak markanızı en etkili şekilde temsil edin. Bu bilgiler, potansiyel yatırımcılarla kurulacak ilk iletişimde önemli bir rol oynayacaktır. Formu doldurduktan sonra, uzman ekibimiz başvurunuzu değerlendirecek ve en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  YETKİLİ BİLGİLERİ
  Yetkili bilgileri gerektiğinde iletişim için gerekmekte olup, size hazırlanacak olan sayfada paylaşılmayacaktır.
  (*) ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu olan bilgilerdir.

  MARKA / FİRMA BİLGİLERİ

  Markanızın görünürlüğünü artırarak daha fazla yatırımcıya ulaşmak istiyorsanız, ilanınızı ana sayfamızın öne çıkarılmış bölümünde yayınlamak için premium üyeliğimizden faydalanabilirsiniz. Bu özel avantajlarla, markanızın potansiyel yatırımcılar tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

  Premium üye olmak ve ilanınızı öne çıkarmak için destek ekibimize WhatsApp (0544 932 44 78) hattımızdan yada [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor olacak.

  Markanızın başarısını daha da artırmak ve doğru yatırımcılarla buluşturmak adına premium üyeliğimizin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmanızı bekliyoruz.