Addax Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

addax bayilik

Addax bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaAddax
Hizmet verdiği sektörGiyim
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeBilecik / Bozüyük
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Addax Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Addax kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Addax bayilik başvurusu için https://www.addax.com.tr/tr/p/Contact/DealerApp bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Addax için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Addax Hakkında

www.addax.com.tr üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi hızlı kargo avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Addax, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek kadınların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
addax.com.tr veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. addax.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

KALİTE VE ORİJİNALLİK GARANTİSİ
Satılan her ürün addax.com.tr’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Addax’ın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

EN İYİ MÜŞTERİ DENEYİMİ
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan addax.com.tr müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığıyla sürekli ulaşılabilir durumdadır. addax.com.tr’den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebep ile iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.