Antephan Künefe Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

Antephan künefe

Antephan Künefe bayilik vermektedir, önbaşvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaAntephan Künefe
Hizmet verdiği sektörKünefe
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Maltepe
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı10
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Antephan Künefe Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Antephan kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Antephan künefe bayilik başvurusu için https://antephankunefe.com.tr/bayiilik-formu/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Antephan künefe için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Antephan Künefe Hakkında

Türkiye’de 38 yıldan beri tatlı & baklava sektörünün öncü lideri olmaktan gurur duyuyor ve işimizi ilk günkü özen ve aşkla yerine getiriyoruz. Güler yüzlü personellerimiz ve tecrübeli ustalarımızla misafirlerimizin mutluluğunu her zaman birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Yılların tecrübesiyle Türkiye’nin bir numaralı künefe lezzetini sizlerle buluşturuyoruz.

Bir künefeyi lezzetli yapan şey nedir?

38 yıldan beri, Çobanoğlu lezzet grubu olarak faaliyet göstermenin tecrübesiyle iyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi biliyoruz. Örneğin bir fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri var. Peynir ve kaymak, her ustanın elinden ve yörenin sütünden farklı bir tat olarak ortaya çıkıyor.

Çobanoğlu lezzet grubu’nun farkı, ürünün malzemesini çok iyi tanımasında ve bunu ustalıkla işleyerek her damak tadına uygun lezzet çeşitleriyle öne çıkmasında yatmaktadır.