Dry Car Care Oto Yıkama Bayilik Şartları Nelerdir, Başvuru Nasıl Yapılır?

Dry car care oto yıkama
MarkaDry Car Care
Hizmet verdiği sektörOto Yıkama
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Şişli
Kuruluş yılı2007
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Marka yetkilisiyseniz, bu alandaki bilgileri güncellemek için firma ekleme talebi sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

Dry Car Care Oto Yıkama Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Dry Car Care markası kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Dry Car Care bayilik başvurusu için https://www.drycarcares.com/basvuru-formu bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Dry Car Care Oto Yıkama için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Dry Car Care Franchise Modelleri

 • Dry Car Care İstasyon Temsilciliği
 • Dry Car Care İl Temsilciliği
 • Dry Car Care Ülke Temsilciliği

Dry Car Care Tarafından Yapılabilen Uygulamalar

 • Susuz Araç Temizliği
 • Klasik Sulu Oto Yıkama
 • Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
 • Nano Çizik Giderme Boya Parlatma & Koruma
 • Seramik Kaplama
 • Ozonla Sterilizasyon
 • Cam ve Şeffaf Koruma Filmi
 • Detaylı İç ve Dış Koruma Uygulamaları

Dry Car Care Oto Yıkama Hakkında

2007 yılında EMR Mobil Araç Temizlik Hizmetleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. çatısı altında kurulan DRY CAR CARE Professional Carwash Systems, Amerika ve Avrupa’da 1996 yılından beri güvenle tercih edilen bir marka olup Türkiye’de oto bakım sektöründe yeni bir perspektif sunan ‘Susuz & Gezici Araç Temizliği’ konseptini ülkemize tanıtma ve hizmet olarak sunma misyonu ile faaliyet gösteren öncü bir firmadır.

25 yılı aşkın tekstil deneyimine sahip olan KAYABAŞI Tekstil Ltd. Şti. ve PRF Tekstil Pazarlama Ltd. Şti. köklerinden gelen DRY CAR CARE, oto bakım sektörüne adım atarak hizmet yelpazesini genişletmiştir. Türkiye’nin dört bir yanına eşit kalitede hizmet götürmeyi amaçlayan DRY CAR CARE, yayılmış bayi ağı ile tekstil sektöründeki üretim, pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerindeki deneyimlerini ürün tedarik zincirleri ile birleştirerek müşterilere ve bayilere fark yaratan bir hizmet sunma hedefine odaklanmıştır.

Dry Car Care Oto Yıkama Bayilik Sistemi

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

Dry Car Care’in standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin yüksek performansı ve geniş çeşitliliği, benzersiz istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yeniliklere öncülük etme çabası, sağlam destek ekibi ve sağlam kurumsal yapısı ile müşteri memnuniyetine gösterdiği maksimum özen, franchise almak veya bayilik sahibi olmak için Dry Car Care’in ideal bir tercih olduğunu ortaya koyan bir dizi neden arasında sadece birkaçıdır.

Kalite Ödüllü En İyi Marka

DRY CAR CARE, tüketicilerinin ve bayilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan üst düzey ürünler ve profesyonel hizmet anlayışıyla 2022’de olduğu gibi 2023’te de “Tüketici Kalite Ödülü”ne layık görülmüştür. Bu başarı, car care sektöründe kalite ödüllü en iyi marka olarak seçilmesini sağlamıştır.

Dry Car Care, büyümesini başarılı franchiselarla sürdürme hedefiyle sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin beklentilerini %100 karşılayacak şekilde ürün ve hizmetler sunma odaklı bir yaklaşım benimsemektedir. Sadece rakiplerine yol gösteren değil, aynı zamanda takip edilen ve örnek alınan bir marka olma başarısını elde etmiştir.

Niş pazarlama stratejisi, çarpıcı tasarım ve uygulamaları, sağlam kurumsal yapı ile Dry Car Care, yatırımcılarına sadece yüksek kazanç elde etme imkanı sunmakla kalmayıp aynı zamanda sektörde dikkat çeken ve örnek alınan bir marka konumundadır. Marka, özgün ve güçlü temellere dayanarak sektörde fark yaratan ve müşterilerine kaliteli hizmet sunan bir kimlik oluşturmuştur.

Aracın Bulunduğu Noktada Güvenli Temizleme

Yurtdışından ithal edilen bir sistemle aracın bulunduğu noktada, hiç kıpırdatılmadan güvenli bir şekilde temizlik sağlayan Dry Car Care Konsepti, sürücülerin araç başında bekleme zahmetinden kurtarmanın ötesinde bir deneyim sunmaktadır. Özel temizleme solüsyonları içinde bulunan UV koruyucular, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlarken, anti-statik koruma sayesinde araç daha az toz tutar ve boyası cilalanıp parlar. Dry Car Care’in araç yüzeyini koruma özelliği, geleneksel temizlik yöntemine kıyasla aracın daha uzun süre temiz görünmesini sağlar, bu da araç temizletme ihtiyacını azaltır.