Getmobil Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

getmobil

Stratejik Pazarlama Kaynakları

Getmobil ailesinin kapsamlı içerik ve pazarlama araçlarıyla işinizi büyütebilirsiniz.

Ekip Gelişimi

Siz ve ekibiniz, en üst seviyede teknik becerilere sahip olmak için sunduğumuz kapsamlı eğitim programlarımıza katılabilirsiniz.

Sürekli Destek

Getmobil ailesine katıldıktan sonra mağazanızın sorunsuz işlemesini sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Yazılım Yardımı

Getmobil ailesine katıldığınızda, mağazanız için gerekli yazılım ve sistem kurulumları tamamlanır. İhtiyaç duyduğunuz her an teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Potansiyel Müşteri Trafiği

Bayilik programımıza dahil olduğunuzda, Getmobil hizmetlerinden faydalanmak isteyen potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Desteği

Getmobil çağrı merkezi aracılığıyla ulaşan ve mağazanıza yakın konumda bulunan müşteriler size yönlendirilir, böylece müşteri ağınızı genişletebilirsiniz.

MarkaGetmobil
Hizmet verdiği sektörİletişim
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Kağıthane
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Getmobil Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Getmobil kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Getmobil bayilik başvurusu için https://getmobil.com/bayilik/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Getmobil için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Getmobil Hakkında

Getmobil, 2018’den bu yana teknolojik cihazların değerlendirilmesi, yenilenmesi ve onarım süreçlerinde yenilikçi, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Kullanılmış elektronik cihazları profesyonel bir şekilde yenileyerek, bu cihazların yeni kullanıcılarında potansiyellerini daha uzun süre gerçekleştirmelerini sağlamak için teknoloji ve uzmanlıklarını kullanmaktadır.

Getmobil, toplumun yeni teknolojiye olan yüksek ilgisi nedeniyle her yıl milyonlarca ton elektronik atık üretildiğine dikkat çekerek insanları teknoloji tüketim alışkanlıklarını yeniden gözden geçirmeye ve daha sürdürülebilir seçimler yapmaya teşvik etmektedir.