HD İskender Bayilik Şartları Nelerdir, Başvuru Nasıl Yapılır?

HD İskender bayiliği
HD İskender bayiliği
MarkaHD İskender
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Sarıyer
Kuruluş yılı1995
Mevcut şube sayısı300
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Marka yetkilisiyseniz, bu alandaki bilgileri güncellemek için firma ekleme talebi sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

HD İskender Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

HD İskender markası kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. HD İskender bayilik başvurusu için https://www.hdiskender.com/franchise bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, HD İskender için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

HD İskender Hakkında

23 Haziran 1995 tarihinde, herkesin aşina olduğu ve güvendiği iskender lezzetini istediği zaman, güvenebileceği bir yerde ve ulaşılabilir fiyatlarla keyifle tüketebilmesi amacıyla HD Holding tarafından bir lezzet yolculuğu başlatıldı. Geleneksel iskenderi, alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle Türkiye genelinde 50’den fazla ilde 300’e yakın restoranda sunan HD Holding, yılda 40 milyon misafiri ağırlayarak uzmanlığını ve lezzetlerini geniş kitlelere ulaştırmaktan gurur duyuyor.

Geleneksel sunumları, işini severek ve güler yüzle yapan ekibi sayesinde 2017, 2018, 2019 ve 2022 yıllarında Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Derneği tarafından düzenlenen 1 Numaralı Markalar ödül töreninde “Restoran” kategorisinin birincisi olarak ödüllendirildi. Bu ödüller, HD Holding’in Türk halkını geleneksel iskender lezzetiyle avantajlı bir şekilde buluşturma misyonunu sürdürme azmiyle taçlandırılmıştır.

HD İskender’in En Yeni Temsilcisi Olmak İster misiniz?

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, ülke genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren ve 300’e yakın restoranıyla hizmet veren güçlü bir kuruluştur. 3.000’ün üzerindeki çalışanıyla her yıl 40 milyon misafiri ağırlayan HD Holding, büyük bir aile olmanın gururunu yaşamaktadır. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığıyla birleştirerek misafirlerine uygun fiyatla kaliteli hizmet sunmaktadır.

HD İskender markası, geleneksel iskender lezzetini ilk kez alışveriş merkezine taşıyan bir başarı öyküsünü temsil ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında büyüyerek yoluna devam eden bu marka, başarılarla dolu bir yolculuğun parçasıdır. HD Holding, bu başarılı yolculuğunda daha fazla kişiyle HD İskender markasını ve geleneksel iskender lezzetini buluşturmayı hedefliyor. Bu yolda büyüme ve kazanma arzusuyla gelecekteki yol arkadaşlarını bekliyor.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

  • Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
  • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
  • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
  • Zamanını HD İskender restoranına ayırabilecek olmak
  • Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Ürün kalitesi odaklı”, “Misafir memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak.

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Franchise başvurusu, ilk olarak adayın tarafından doldurulan ön başvuru formu ile başlar. HD Holding, değerlendirme sürecini tamamlayarak aday ile bir görüşme düzenler. Adayın sunduğu bir alan veya yer önerisi varsa, bu öneri üzerinde fizibilite çalışması yapılır ve yer ziyareti gerçekleştirilir. Eğer aday belirli bir alan önerisi yapmamışsa, HD Holding ekibi ile birlikte çalışılarak bölgenin değerlendirmesi yapılır ve uygun bir yer tespit edilir. Alanın uygunluğu doğrulandığında, mimari proje hazırlanır ve uygulanır. Personel alımı ve eğitimi, HD Holding tarafından yönlendirilir.

Açılışa kadar olan süreçte, HD Holding operasyon ekibi her aşamada destek sağlar, kontrol sağlar ve gerekli tüm yönlendirmeleri gerçekleştirir. Restoranların ürün tedariği, gıda denetimleri ve personel eğitim süreçleri de HD Holding ekibi tarafından yönetilir. Restoran süreçleri, operasyon ekibi tarafından sürekli desteklenir.