HerLastik Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

herlastik bayilik

HerLastik bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaHerLastik
Hizmet verdiği sektörLastik
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Şişli
Kuruluş yılı2013
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

HerLastik Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

HerLastik firması kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. HerLastik bayilik başvurusu için https://herlastik.com/basvuru.php bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, HerLastik bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

HerLastik Hakkında

HerLastik, Türkiye’de 93. Yılını dolduran Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır.

Çok markalı perakendecilik konseptinde; Her Marka Lastik, Her Araca Lastik, Her Fiyata Lastik sloganıyla 2013 yılında ilk mağazasını açan HerLastik, 2019 yılında 100. 2020 yılında 150. Bayisini açarak Türkiye’de hızla büyümeye devam etmektedir.

Tüketiciyi farklı marka lastikleri incelemek ve satın almak için mağaza mağaza dolaşma zahmetinden kurtaran HerLastik, dünya markalarını tek bir çatı altında en uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır.

HerLastik, markasına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, uzman insan kaynağı yetiştirerek, müşteri memnuniyeti için yenilikçi hizmetlere öncülük ederek, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kanal yapısı ile ürün çeşitliliği oluşturarak Türkiye’de hızlı şekilde büyümeye devam etmektedir.

HerLastik, 10. yılını kutlayacağı 2023 yılında da Türkiye’nin çoklu markalı perakendecilik konseptine katkıda bulunacak, tüm paydaşları için değer yaratacak girişimlerini sürdürmeyi planlamaktadır.