Jumbo Künefe Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

jumbo künefe bayilik

Dalgaç Künefe bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaJumbo Künefe
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeKocaeli / İzmit
Kuruluş yılı1985
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Jumbo Künefe Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Jumbo Künefe kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Jumbo Künefe bayilik başvurusu için https://jumbokunefe.com/franchising bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Jumbo Künefe bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Jumbo Künefe Hakkında

1985 yılından bu yana, Gaziantepli ailemiz tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri var. Peynir ve kaymak, her ustanın elinden ve yörenin sütünden farklı bir tat olarak ortaya çıkar.

İşte ailemizin ustalığının farkı, ürünün malzemesini çok iyi tanımasında ve bunu ustalıkla işleyerek insanları mutlu edecek ürünlere dönüştürmesindedir.

Jumbo Künefe markasının hikayesi, Gaziantepli Aile’nin, İzmit’e yerleşmesi ve burada Antep usulü künefe yapmaya karar vermesi ile başlar. Kısa sürede ailemizin ustalığı ve ürünlerinin lezzeti dilden dile paylaşılır ve bugün Jumbo Künefe bölgenin en beğenilen markalarından biridir.

Jumbo ismi Gaziantepli fıstık üreticilerinin en lezzetli, dolgun ve yenmesinin diğer fıstıklara göre ayrı bir keyif verdiği büyük fıstıklara taktıkları isimden gelir.

MARKA HAKKINDA

Birlikte vakit geçirecek çok yer var; ama birlikte mutlu anlar yaşayacak çok az yer var. Jumbo Künefe markasının özünde mutluluk vardır. İnsanların birlikte mutlu olacağı bir lezzet deneyimi yaratmak için çalışır Jumbo Künefe.

Bir künefeyi lezzetli yapan şey nedir? Nasıl oluyor da Jumbo Künefe size unutulmaz lezzette anlar yaşatıyor?

ÖZVERİLİK

Yöresinden en özel malzemeleri tedarik eder. Yemyeşil fıstıklar, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki mandıralardan en lezzetli saf tereyağı, Hatay’ın hakiki sünme künefe peyniri, sadece Antepli ustaların en iyisini yapabildiği tel tel kadayıf…

ÇEKİCİLİK

Jumbo Künefe ürünlerinde lezzet kadar görüntü de önemlidir. İnsanların ağzını sulandıracak derecede çekici görünür.

USTALIK

Jumbo Künefe geleneksel usta anlayışını korur. İki kuşaktır sürdürdüğü ustalığı, ustalık programında yeni yetişecek ustalara aktarır. Ve takip eder.

GÜVENİRLİK

Jumbo Künefe için güvenilirlik en önemli değerler arasındadır. Markanın arkasındaki ustalığın kökleri çok eskilere dayanır. En büyük sermayenin itibar olduğunu bilir.