LastikPark Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

lastikpark lastik bayiliği

LastikPark firması bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaLastikPark
Hizmet verdiği sektörLastik
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Kadıköy
Kuruluş yılı2010
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

LastikPark Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

LastikPark firması kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. LastikPark bayilik başvurusu için https://www.lastikpark.com/bayi-olmak-istiyorum bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, LastikPark bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

LastikPark Hakkında

LastikPark, dünya markalarını bir çatı altında sunan Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zincir markasıdır. Geniş bayi ağı ile  “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla “çok markalı lastikçilik” konseptinde hizmet vermektedir. 

Binek, 4×4, minibüs, kamyonet, kamyon, traktör, forklift ve iş makinası olmak üzere tüm lastik  kategorilerinde, aradığınız tüm markaları bir arada sunan LastikPark, tek noktada tüm marka ve fiyatları karşılaştırmanıza imkanı veren, lastik alışverişinde zaman tasarrufu sağlayan çoklu markalı lastik perakende konseptinde Türkiye’nin ilk markası olmuştur. 

LastikPark, lastik sektöründeki faaliyetlerine 97 yıldır aralıksız devam eden 1927 kuruluşlu Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Tatko Lastik A.Ş., 2010 yılında LastikPark konseptini oluşturarak 14 yılda çoklu marka perakendeciliğin lideri olmuştur.