Özikizler Künefe Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

Özikizler künefe

Özikizler Künefe bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaÖzikizler Künefe
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeGaziantep / Şehitkamil
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Özikizler Künefe Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Özikizler Künefe kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Özikizler Künefe bayilik başvurusu için https://www.ozikizlerkunefe.com/franchise.php bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Özikizler Künefe bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Özikizler Künefe Hakkında

Mehmet Usta’nın 1986 yılında dünyaya gelen ikiz çocukları Hasan ve Hüseyin’den esinlenerek ismini verdiği Özikizler Künefe, ilk olarak Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde 50 metrekare bir dükkân ve birkaç masa ile kuruldu.

Sonrasında komşu şehir Gaziantep’e ikinci şube açıldığında sene 2009’du ve artık 3. Kardeş Zülfikar’da işin ucundan tutmaya başlamıştı. Sonrasında Mehmet Usta ve oğulları Gaziantep’te 2014 ve 2016 yıllarında 2 şube daha açarak toplamda 4 şubeye ulaştılar.
Daha da büyümeyi hedefleyen Özikizler Künefe markası 2017’de İstanbul Beykent ve 2018 yılında Ankara, 2019 ‘da İstanbul Acıbadem şubelerini açarak Türkiye pazarında toplamda 9 şube ile hizmet vermektedir.

Özikizler Künefe, başta Ortadoğu, Avrupa olmak üzere Dünya’nın farklı ülkelerinde yatırımlarına devam edecektir. 2020 Hedefi Türkiye’de sınırlı sayılı franchise yapılanması ve Dünya’da Master franchise yapılanması ile büyümektir…