Saka Su Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

saka su bayiliği

Saka Su bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaSaka
Hizmet verdiği sektörSu
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Üsküdar
Kuruluş yılı2004
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Saka Su Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Saka Su kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Saka Su bayilik başvurusu için https://www.sakasu.com.tr/bayilik-basvuru-formu bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Saka Su için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Saka Su Hakkında

Saka Su’yun hikayesi, 2004 yılında Çamlıca kaynağından gelen su ile faaliyete geçen Hendek Fabrikası’nda başlamıştır. Hendek Fabrikası, yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın da sayılı su fabrikalarından biridir. Üretim; ileri teknoloji kullanılarak, el değmeden yapılmakta ve en yüksek hijyen standartları uygulanmaktadır.

2005 yılında Saka Su, yurt dışına açılmak için ilk adımları atmış; doğal mineralli su sertifikasını, Avrupa’nın en önemli akredite laboratuvarı SGS Fresenius Enstitüsü’nden almıştır. 2007 yılında ise bir ilki gerçekleştirmiş, AB uyum yasaları çerçevesinde Sağlık Bakanlığı nezdinde çıkarılan “Doğal Mineralli Su” yönetmeliğine bağlı olarak ruhsatlandırılmıştır. Böylece Saka Su, Türkiye’de doğal mineralli su ruhsatını alan ilk marka olmuştur. Saka, içerdiği doğal ve dengeli mineral yapısı ile yurt dışında da tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir. Bugün Saka Su, başta İngiltere ve Almanya olmak üzere birçok ülkede satışa sunulmaktadır.

Artan talep doğrultusunda, tesis yatırımlarına devam eden Saka Su, 2009-2010 yılları arasında ek yatırımla hat ilavesi gerçekleştirmiştir. 2013 ve 2014 yıllarında 2 yeni damacana yıkama makinesini devreye sokmuş, 2016 yılında ise cam şişe hattını kurmuştur. 2018 yılında kurduğu bardak su üretim hattı, yeni 1,5 lt’lik üretim hattı ve 2020 yılında yenilenen cam hattı ile yatırımlarını sürdürmüştür.

Yıllar ilerledikçe Saka Su, insanların sağlıklı ve dengeli bir hayat sürmesi için gerekli olan suyu özenle temin etmek amacıyla ek bir kaynak arayışına girmiştir. Araştırmalar sonucunda, Çamlıca kaynağı gibi pH değeri 8’in üzerinde olan Köyceğiz kaynağı seçilmiştir. Bu kaynaktan beslenen Muğla fabrikası satın alınmış ve 2018’de üretime başlanmıştır. Muğla Köyceğiz’in muhteşem doğasında ve çam ormanlı dağlarında yer alan Köyceğiz kaynağında da Saka Su, eşsiz lezzet ve doğallığı korunarak, el değmeden şişelenmekte ve tüketicilerle buluşmaktadır.

Saka Su’yun kalitesi ve lezzeti ödüllerle de taçlandırılmıştır. Saka Su, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından verilen “3 Yıldız Üstün Lezzet Ödülü”nü 2011-2012-2013 yıllarında üst üste kazanarak Kristal Ödül’ün sahibi olmayı başarmıştır. 2020 yılında da her iki kaynağıyla bir kez daha 3 Yıldız Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Saka Su; sağlıklı, kaliteli ve lezzetli suyu tüketicileriyle buluşturmaya devam edecektir.