Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

alacağı muhallebicisi bayilik franchising

Alaçatı Muhallebicisi bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaAlaçatı Muhallebicisi
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Ataşehir
Kuruluş yılı2012
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Alaçatı Muhallebicisi kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Alaçatı Muhallebicisi bayilik başvurusu için https://alacatimuhallebicisi.com/franchise-basvuru-formu/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Alaçatı Muhallebicisi bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Alaçatı Muhallebicisi Hakkında

2012 yılında, Ege’nin güzelliklerini ve zengin kültürünü, büyük şehirlere taşıma ve her mevsim ulaşılır kılma hayali ile başladı hikayemiz. Misafirlerimizin, ferah bir ortamda benzersiz bir konfor ve lezzet deneyimi yaşayabileceği, özel tatları ve Ege’nin yöresel lezzetlerini hem tadıp hem de satın alabileceği mekanlar tasarladık.

Fesleğen kokan Arnavut kaldırımlı dar sokakları, maviye boyanmış tahta masaları,
taş duvarlardan sarkan sardunyaları, hanımelleri ve begonvilleri ile Alaçatı mimarisini özenle koruduk. Ege’nin doğallığını ve lezzetlerini büyük şehirlere, Ege’ye duyulan özlemi gidermek için taşıdık. Alaçatı mimarisinin etkileyici yönlerini projelerimizde kullanırken, mekan ve insan algısını bir bütün olarak görmeye çalıştık. Ege insanının sıcaklığından aldığımız ilham ve Alaçatı kültürünün sunduğu huzur ve samimiyeti genel mimariye yansıtmaya çalıştık.

Bugün, Türkiye genelinde, ilk günkü heyecan ve kararlılıkla, Egeli kimliğimizin verdiği samimiyetle, 74 şube 1000’den fazla güler yüzlü çalışanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menüsüyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan bir Alaçatı Muhallebicisinde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde, Ege’nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı’nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ege’nin Lezzetleri

Ege’nin özlem duyulan tatları olan yaprak sarması,meşhur boyozu, zeytinyağlıları, Çeşme’nin dillerden düşmeyen Ege kahvaltısı ve kumru çeşitleri size benzersiz bir Ege deneyimi yaşatacak

Gerçek Meyveler

Tamamen doğal ve iyi tarım koşullarında, mevsim, bölge ve ürün kalitesi özelliklerine göre en doğru hasat zamanı gelen ve yöresinden temin ettiğimiz meyveleri, en lezzetli tatlıları, dondurmaları ve meyve sularını hazırlamak için kullanıyoruz. Üretimde kullandığımız gerçek meyveler, ürünlerimizin benzersiz bir lezzete sahip olmasını sağlıyor.

Manda, İnek, Keçi Sütü

Ürünlerimizi yüksek standartlı tedarik ettiğimiz manda, keçi ve inek sütü ile üretiliyoruz. Yılın her günü üretim tesisimize gelen sütleri, aynı heyecan ve enerji ile en lezzetli tatlı ve dondurmaları hazırlamak için işliyoruz.

Anahtar kelimeler: Alaçatı muhallebicisi franchising bedeli ne kadar