Ced-Go Çocuk Atölyesi Bayilik – Franschising Fırsatı

ced-go bayilik

Ced-Go markası, orta asya Türkçe’sinde “ATAKAN” anlamına gelen Cedkan özel ismi ve Lego markasının “GO” hecesinden türetilmiştir. Ced-Go markası %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir oyun atölyesi ve çocuk gelişim merkezidir.

Ced-Go Bayilik Ön Başvuru ve Detaylı Bilgi Formu

Aşağıdaki formu doldurduğunuz taktirde, marka temsilcileri size en kısa sürede dönüş sağlayarak detaylı bilgi sunacaklardır.

  MarkaCed-Go
  Hizmet verdiği sektörÇocuk Atölyesi
  Merkez ülkeTürkiye
  İl İlçeİstanbul / Sarıyer
  Kuruluş yılı2018
  Mevcut şube sayısı70
  Merkeze ait şube sayısı9
  Son 1 yılda açılan şube sayısı25
  Minimum yatırım bütçesiBilgi alın
  Ortalama kâr oranı
  Kârdan alınan pay
  Personel eğitimi veriliyor mu?Evet
  Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?Evet

  Türkiye’de 70 şube yapısıyla büyümekte olan ve yeni dönemde Yurtdışına vizyonunu yansıtmak isteyen Ced-Go Çocuk Atölyesi 1.5 milyon çocuğa hizmet veren bir markadır.

  CedGo Çocuk Atölyesi Hakkında

  Ced-Go aslında bir çocuk atölyesidir. Ancak bu bağlamda salt bir oyun merkezi değildir. Ünlü Norveçli yazar Jostein Garder’ın “Sofi’nin Dünyası” isimli kitabında felsefe tarihini adeta özetleyen bir sorusu ve cevabı vardır.

  Lego neden dünyanın en muhteşem oyuncağıdır?” diye sorar Garder.. Neredeyse sonsuz varyasyona sahip Lego oyuncakları ile dünyada var olan her şeyin minyatür halini yapabilirsiniz. Dolayısıyla Lego dünyanın ve yaşamın ta kendisidir.

  Tüm bu ifadeler ışığında Ced-Go’nun salt bir oyun merkezi olmadığı anlaşılmaktadır. Çocuklar burada Lego’nun muhteşem oyuncaklarıyla hayatın kendisini inşa ederken, bilişsel açıdan yaratıcılıklarını da üst seviyelere taşımaktadır.

  Lego oyuncakları ile oynamayı sevmeyen çocukları da dışarıda bırakamayız. Kapımızın her çocuğa açık olması baş şiarımız.

  Lego dışında orijinal halde, dikkat çekici tüm oyun, oyun setleri ve ekipmanlarına Ced-Go’da yer veriyoruz. Bu sayede ilgi alanı birbirinden farklı her çocuk sizin potansiyel müşteriniz olacak.

  Çocuklar bu alanda oyunlar kurup oynarken, velileri de alışverişlerini rahatlıkla yapabilir.

  Ced-Go! Yeni Nesil Çocuk Atölyesi

  Neden Ced-Go?

  Ced-Go’yu tercih sebepleri üç ana başlık altında toplanabilir,

  • Çocuğun Gelişimi
  • Çocuğun Sağlığı
  • Çocuğun Güvenliği (Çocuk sahibi olan bir veli gözüyle baktığınızda %100 seçim sebebi Ced-Go’dur.)

  Buna en kolay şu şekilde cevap verebilirsiniz.

  Gördüğünüz ve incelediğiniz merkez şubemize çocuğunuzu gönül rahatlığı içinde bırakabiliyor musunuz?

  Cevabınız kesinlikle EVET!

  Çünkü;

  • Ced-Go Çocuk Atölyesi salt bir oyun merkezi değildir. Bilişsel, kültürel ve duygusal gelişimlerinin desteklendiği butik konsept bir eğitim merkezidir.
  • Ced-Go Çocuk Atölyesi’nde çocuklar, boşa zaman geçirmezler. Lego’nun yaratıcılıklarla dolu dünyasında, yaşamın ta kendisini inşa edebilirler.
  • Ced-Go Çocuk Atölyesi’nde sadece LEGO yoktur. Orijinal markalı ve popüler, ilgi çekici tüm oyun setleri bulunur. Bu durum çabuk sıkılan çocukların içeride daha fazla vakit geçirmesine sebep olur.
  • Velinin Ced-Go’yu tercih etmesinin önemli sebeplerinden bir diğeri de KAMERA İZLEME SİSTEMİ’dir. 360 derece dönen kamera sistemleri ile bir veli çocuğunu bıraktıktan sonra cep telefonundan çocuğunu canlı olarak izleyebilir. Çocuk güvenliği gibi günümüzün en önemli sorunlarından biri olan bu konuda bir oyun atölyesinin bu kadar şeffaf davranması kendine güvendiği ve %100 veli ve çocuk memnuniyetini esas aldığını gösteriyor. Bu kapalı devre sistem, yalnızca verilen şifre ile girilebiliyor.
  • Ced-Go Çocuk Atölyesi’ni diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri de; HİJYEN ANLAYIŞIDIR. Çocukların tamamı alandan çıkarken ve isteklerine göre alana girerken en dezenfektesi ile temizlenir. Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli. Özellikle bulaşıcı hastalıkların zirve yaptığı mevsimsel dönemlerde el dezenfektesinin ne kadar faydalı olduğunu bir veli hemen anlayacaktır. Oyun alanları sektöründe çocuklarımızın bulaşıcı hastalıklardan korunması yönünde atılmış önemli bir hamledir ve bir veli açısından bu önemli tercih sebeplerinden biridir.

  Çocuk oyun atölyesi açmak istiyorum diyorsanız Ced-Go ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.