CarrefourSA Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

carrefour bayilik

Girişimci ruha sahip olan herkes, Türkiye’nin lider markası CarrefourSA’nın market zincirine katılarak kendi başarı hikayesini yazmaya adım atabilir. CarrefourSA, Avrupa’nın önde gelen perakende zinciri Carrefour Grup ve Sabancı Holding iş birliğiyle kurulmuş ve 28 yıldır güçlenerek büyümeye devam etmektedir. Yaş sebze-meyveden bakliyata, kasap ve şarküteri ürünlerinden balık ve deniz mahsullerine, elektronikten beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine, ev tekstilinden kırtasiye ve oyuncağa kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan CarrefourSA, her gün hijyen standartlarına uygun bir şekilde en uygun fiyat politikasıyla 500 bin müşteriyi buluşturuyor.

Eğer siz de sürdürülebilir gelişimin bir parçası olmak, yüksek karlılık, güçlü marka imajı ve güvenilirlikle öne çıkan CarrefourSA ailesine katılmak istiyorsanız, resmi sitesinde bulunan formu doldurarak CarrefourSA bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

MarkaCarrefourSA
Hizmet verdiği sektörPerakende
Merkez ülkeFransa
İl İlçe
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı981
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Marka yetkilisiyseniz, bu alandaki bilgileri güncellemek için firma ekleme talebi sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

CarrefourSA Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

CarrefourSA kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. CarrefourSA bayilik başvurusu için https://www.carrefoursa.com/bayilik bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, CarrefourSA için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

CarrefourSA Hakkında

Dünya çapında tanınan perakende devi Carrefour Grubu, Türkiye’ye hipermarket konseptini getiren ilk firma olarak 1993 yılında İstanbul İçerenköy’de ilk mağazasını açtı. 1996’da gerçekleşen Sabancı Holding ile ortaklık sonrasında Carrefour Grubu’nun Türkiye’deki temsilcisi olarak CarrefourSA markasıyla faaliyet göstermeye başlayan şirket, 1997’de Adana’da ilk CarrefourSA marketini hizmete açtı. 2013 yılında Sabancı Holding’in yönetimi devralmasıyla birlikte, sektörde öncü konumunu sürdürmek için insan kaynakları, teknolojik altyapı, ve market konsepti gibi birçok alanda önemli yatırımlar yaparak yeni stratejiler geliştirdi.

2017’de sektörde bir ilk olan “Lezzet Arası” restoranları ile müşterilere gastronomik bir deneyim sunan CarrefourSA, 2020’de ise yerel esnaf ve girişimcileri desteklemek amacıyla başlattığı “Bayilik” sistemi ile “Yeni Nesil Market” vizyonunu güçlendirdi. Bugün 11 binin üzerinde çalışanı, “Hiper, Süper, Gurme, Mini” konseptlerindeki 1000’den fazla mağazası ve online market hizmetiyle CarrefourSA, 50 binden fazla ürünü “Doğrusu CarrefourSA’da” anlayışıyla doğru kalitede ve doğru fiyata yılda 202 milyondan fazla ziyaretçisine ulaşmaktadır.