Oses Çiğ Köfte Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

Oses çiğ köfte bayilik

Oses Çiğ Köfte bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır. Detaylar ve başvuru sayfası bu sayfamızda aşağı kısımda yer almaktadır.

MarkaOses Çiğ Köfte
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Gaziosmanpaşa
Kuruluş yılı1993
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Oses Çiğ Köfte Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Oses Çiğ Köfte kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Oses Çiğ Köfte bayilik başvurusu için https://www.oses.com.tr/franchising bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Oses Çiğ Köfte bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Bayilik Sistemi

Sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Oses’e hoş geldiniz!

Oses, lezzetini ve kalitesini daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden Oses ailesine katılabilirsiniz.

Tek prosedür, Oses’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.

Mağazanızı profesyonel ekibimiz tarafından Oses konseptine uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Oses ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. İşletme personeli için gerekli olan eğitimler, eğitmenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.

Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

Oses Çiğ Köfte Hakkında

Yıllar önce, zamanın şartlarına uygun olacak şekilde üç ayaklı seyyar arabasıyla çiğ köfte satışına başlayan Osman Yaşar, bugün Avrupa Birliği standartlarında ilk çiğ köfte fabrikasının kurucusu olarak çiğ köfte sektörüne öncülük etmektedir.

Adıyamanlı olan Osman Yaşar, vizyoner kişiliği sayesinde kısa sürede büyük adımlar atarak sektörün oluşmasında ve gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Seyyar arabadan, ilk çiğ köfte fabrikasına kadar birçok ilke imza atmıştır.

OSES’in kurucusu Osman Yaşar, fabrika açılışında yaptığı konuşmada; “Biz bu lezzeti tüm Türkiye’ye sevdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün ülke genelinde birçok şubemiz ve yüzlerce personelimizle hizmet veriyoruz. AB standartlarında, 3 katlı, modern, Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını hizmete açtık, en büyük rakibimiz Mc Donalds’tır.” demiştir.

OSES Grup, Türkiye’nin dört bir yanında verdiği bayiliklerle büyümeye devam etmektedir.