Baba Döner Bayilik Veriyor mu? Franchise Şartları Nelerdir?

baba döner bayilik

Baba Döner Hakkında

“Dönere lezzetini veren etin kalitesi ve doğru baharatlarla marine edilmesidir. Döneri tadında pişirebilmek ise tecrübeli bir ustanın marifetidir.” diyen Sn, Nezir TEL aynı zamanda “Çıraklığını yapmadığınız işin patronu olamazsınız” diyor. İşte Baba Döner ‘in kuruluş hikayesinden bugüne kadar ulaşan başarısının sırrını bize bu cümleler açıklamaktadır.

Gıda sektörüne 1998 yılından itibaren hizmet veren Nezir TEL, iş yaşamına başladığı günden itibaren insan sağlığını, kalite ve güvenirliği hep ön planda tutmuştur. Baba Döner, üretim kalitesi ve sektörde sağladığı güvenle halkımıza daha iyi hizmet vermek için tüm üretim-kalite ve standart belgelendirme denetimlerinden başarı ile geçmiş ve bu sertifikaların tamamına sahip olmuştur. Son olarak da, özellikle gıda tüketicilerin sorguladığı Helal Ürün belgesine sahip olan şirketimiz, BABA DÖNER ve DÖNERCİ NEZİR USTA markalarını bu belge ile taçlandırmıştır.

Bayilik Şartları

  •  Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteğiniz varsa
  •  Tavuk döner sektörünün lider firması ile çalışacak adaptasyonlara sahipseniz
  •  Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahipseniz
  •  Zamanını işletmek istediğiniz “BABA DÖNER” şubesine ayırabilecekseniz
  •  Bayilik almak için doğru yerdesiniz !
MarkaBaba Döner
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Şirinevler
Kuruluş yılı1998
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Baba Döner Bayilik Başvurusu

Baba Döner firması kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Baba Döner bayilik başvurusu için https://babadoner.com.tr/bayilik.php bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Baba Döner bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik Süreci

Baba Döner Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Baba Döner tarafından değerlendirilen başvuru formuna istinaden aday ile görüşme yapılır. Adayın belirlediği lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması ile yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi Baba Döner tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Baba Döner saha operasyonu ekipleri tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri Baba Döner ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri Baba Döner saha operasyon ekipleri tarafından desteklenmektedir.