Lastiğim Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

lastiğim lastik bayiliği

Lastiğim firması bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaLastiğim
Hizmet verdiği sektörLastik
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Üsküdar
Kuruluş yılı2009
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Lastiğim Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Lastiğim firması kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Lastiğim bayilik başvurusu için https://lastigim.com.tr/bayi-ol/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Lastiğim bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Lastiğim Hakkında

Lastiğim; 2009 yılından bu yana, Türkiye lastik endüstrisinin lideri Brisa’nın toptancı bayileri ile birlikte  oluşturduğu, ürün tedariğinden kurumsal kimliğe, teknik eğitimlerden  son tüketiciye sunulacak faydalara kadar desteklediği, lastik satış noktası konseptidir. Türkiye’nin dört bir yanında  yer alan Lastiğim satış noktalarında, tüketicilere  Lassa, Bridgestone ve Dayton markalı lastiklere  kolayca ulaşabilme, kampanya ve avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilme fırsatı sunmaktadır.

Brisa , Türkiye lastik endüstrisinin lideri olan şirketidir. Şirketimizin temelleri; Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle 1974 yılında Lassa markamızla atıldı. Brisa’nın kuruluşu ile Lassa ve Bridgestone Markalarının yolculuğunun başlaması ise 1988 yılında Sabancı Holding ve dünya lastik sektörü lideri Bridgestone Corporation ortaklığına dayanıyor.

1993 yılında ilk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanan Şirketimiz 1996 yılında da iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sonucu Avrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi oldu. Aynı zamanda 2014 yılında başarılı stratejisi ve uygulamaları ile “Strateji Oskar”ı olarak bilinen “Hall Of Fame”i aldı.

Ürün ve hizmet markalarımızla iş ortaklarımıza ve müşterilerimize değer katıyoruz. Bridgestone, Lassa, Firestone, Dayton ve Kinesis lastik markaları, Bandag kaplama ana markalarının yanısıra Otopratik, Propratik, Lastiğim, Lastik Vs., tabelalı satış, hizmet ve servis noktaları, Bridgestone Box ve lastik.com.tr alternatif satış kanalları, Profleet, Mobilfix ve Lastik Oteli (lastik saklama hizmeti) hizmetlerimiz ve Brisa Akademi eğitim kanalımız ile sektöre öncülük ediyor ve müşterilerimize değer katıyoruz.