İstanbul Çiğköfte Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

İstanbul Çiğköfte Bayilik Franchise

İstanbul Çiğköfte bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır. Başvuru formuna ulaşmak için gereken bilgi ve detayları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz.

Markaİstanbul Çiğköfte
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Sancaktepe
Kuruluş yılı2013
Mevcut şube sayısı220+
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

İstanbul Çiğköfte Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

İstanbul Çiğköfte kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. İstanbul Çiğköfte bayilik başvurusu için https://istanbulcigkofte.com.tr/bayimiz-olun/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, İstanbul Çiğköfte için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Çiğköfte Hakkında

MİDE YAKMAYAN LEZZET!

Çiğ köfteye yeni bir lezzet anlayışı getiren İstanbul Çiğköfte, üretim faaliyetlerine 2013 yılında 40 m2’lik bir alanda başlamış, bugün ise dünyanın önde gelen üretim teknolojileriyle donatılmış, 3.400 m2 büyüklüğünde bir üretim sahasına ulaşmıştır.

Günlük 40 tonluk üretim kapasitesine sahip olan markamız, bu alanda Türkiye’nin en büyük çiğ köfte üretim tesisi olma özelliğiyle, dinamik, inovatif, sürekli gelişen yapısıyla Türkiye’de ve yurt dışında çalışmalarına büyük bir tutku ve disiplin ile devam etmektedir.

Ülkenin çeşitli bölgelerinde yer alan bayileriyle topluma; kaliteli, hijyenik ve en önemlisi sağlıklı çiğ köfte lezzeti sunan İstanbul Çiğköfte, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile sektörün gelişmesine de büyük katkılar sağlamayı her daim kendisine hedef edinmiştir.

Sektörü takip etmekle kalmıyor, sektöre yön veriyoruz!

Üretim aşamasında, Türkiye’nin farklı bölgelerinden temin edilen ve kullanılan her ürünün; organik, taze ve kaliteli olmasına büyük özen gösteriyor, Türk toplumunun damak zevkinize hitap eden çiğ köftemizi sizlere gönül rahatlığıyla sunuyoruz.

Tedarik zincirinde, yine ürünlerin en doğru koşullarda muhafaza edilmesini sağlıyor, sıkı bir takip ve disiplinli bir çalışma sonucu her aşamayı kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş birlikleri gerçekleştiriyor, çiğ köfte tutkunlarının ürünlerimize ulaşmalarını konforlu hale getiriyoruz.