Starbucks Bayilik Veriyor mu? Starbucks Bayilik Şartları Neler?

starbucks bayilik veriyor mu

Starbucks Hakkında

Her sabah işe gitmek, arkadaşlarımızla mükemmel bir kahve paylaşma ve dünyayı biraz daha güzelleştirmeye katkıda bulunma hayaliyle doluyuz. Bu düşünce, 1971’de ilk Starbucks’ın açıldığı zamandan beri varlığını sürdürüyor ve bugün hala aynı derecede önemli.

O zamanki Starbucks, Seattle’daki tarihi Pike Place Çarşısı’nda tek bir mağazadan ibaretti. Sadece küçük bir dükkan olmasına rağmen, Starbucks en kaliteli, taze kavrulmuş kahve çekirdeklerini sunuyordu. Moby Dick romanından esinlenerek alınan ismi, denizcilik geleneği ve açık deniz sevgisiyle bağlantılıydı.

1981’de Howard Schultz (Starbucks’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su), ilk kez bir Starbucks mağazasına adım attı. Bir fincan Sumatra kahvesiyle tanıştı ve bir yıl sonra şirkete katıldı.

1983’te Schultz, İtalya’yı ziyaret etti ve İtalyanların espresso barlarından ve kahve kültüründen etkilendi. Amerika’ya bu kafe deneyimini getirmek istedi, insanların bir araya gelip sohbet edebilecekleri bir mekan yaratmak istiyordu. Ev ve iş yerlerinin yanı sıra insanların üçüncü adresleri haline gelecek bir yer… Schultz, kısa bir süre Starbucks’tan ayrılarak Il Giornale kafelerini açtı, ancak daha sonra Starbucks’ı satın almak için geri döndü ve 1987’de şirkete katıldı.

Starbucks, kuruluşundan bu yana sürekli olarak farklı bir şirket olma yolunda ilerledi. Sadece kahve ve zengin bir kahve kültürü sunmakla kalmadı, aynı zamanda bir deneyim de sundu.

Amacımız, ilham veren ve insan ruhunu zenginleştiren bir marka olmaktır!

Bugün, Starbucks dünya genelinde 65 ülkede 21.000’den fazla mağazasıyla kahve alımı ve kavurması konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Ve her bir fincanla, eşsiz Starbucks deneyimini sunmak için çalışıyoruz.

Starbucks Müşteri Hizmetleri İletişim

444 47 49

Starbucks bayilik bedeli ne kadar?

Starbucks tüm şubelerini kendi bünyesinde açmakta olduğundan dolayı maalesef isim hakkı ve franchising bedeli hakkında bilgi verilememektedir.