Can Kardeşler Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

can kardeşler kuruyemiş bayiliği

Can Kardeşler Kuruyemiş bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaCan Kardeşler Kuruyemiş
Hizmet verdiği sektörKuruyemiş
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeÇiğli / İzmir
Kuruluş yılı1978
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Can Kardeşler Kuruyemiş Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Can Kardeşler Kuruyemiş kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Can Kardeşler Kuruyemiş bayilik başvurusu için https://www.cankardeslerkuruyemis.com/sayfa/franchising bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Can Kardeşler Kuruyemiş için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

FRANCHISING

Can kardeşler kuruyemiş size iş ortaklığı sunuyor.

  • Franchising eğitimleri, Can Kardeşler Kuruyemiş Türkiye’de kuruyemiş sektöründe franchising eğitimi veren ilk şirkettir.
  • Kazançlı ortaklık, Can Kardeşler Kuruyemiş, gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markamızın bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulanmaktadır.

Can Kardeşler Kuruyemiş Hakkında

Firmamızın temelleri, Can Ailesi’nin bu işe gönül vermiş fertleri tarafından 1978 yılında İzmir’de atılmıştır. 40 yıldır bu sağlam temellerin üzerinde yükselen firmamız kuruluşundan bugüne istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içinde iki farklı alanda bulunan 3400 metrekarelik modern tesislerinde kuruyemiş, kuru meyve, kahve, lokum, baharat ve çikolata üretimi yapmakta olan firmamız eşsiz kalite ve lezzetteki ürünlerini 57 şubesinde ve online satış mağazasında müşterileri ile buluşturmaktadır.

Bunun yanında firmamız 2000’li yılların başından bu yana devam eden ihracat faaliyetleri ile hem ürünlerini yurtdışındaki müşterilerinin hizmetine sunmakta hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

“Hayatın Her Anında Keyifler Çıtırında”   sloganıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bugün Ege bölgesi en önde gelen kuruyemiş, kuru meyve, kahve, baharat ve çikolata markalarından biri olma başarısını yakalamıştır.

Firmamız alanındaki yeniliklere ve gelişmelere paralel bir şekilde sürekli olarak kendini yenilemekte ve inovatif bir yaklaşım sergilemektedir.

Firmamızın temel ilkesi müşterilerine taze ve kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. Hedefimiz bu ilke doğrultusunda hareket ederek ürünlerimizde yakaladığımız yüksek standart ile kaliteliyi arttırarak ve üretim kapasitemizi büyüterek müşterilerimizin artan taleplerini karşılamaktır. Bu bağlamda yurt içindeki şube sayımızı, online satışlarımızı ve ihracat kapasitemizi artırarak eşsiz kalite ve lezzetteki ürünlerimizi daha fazla kişinin istifadesine sunmak ve bununla birlikte çalışan istihdamını arttırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Üretimini hijyen, sağlık ve kalite standartları doğrultusunda, Avrupa normlarına uygun ISO 9001:2000 ve HACCP Uluslararası Gıda Güvenlik Sistemi kurallarına göre gerçekleştiren firmamız bireysel girişimciler için bayilik hizmeti de vermektedir. BRC standartlarına uyum çerçevesinde de çalışmalarımız devam etmektedir.