Çınaraltı Künefe Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

çınaraltı künefe bayilik

Çınaraltı Künefe bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaÇınaraltı Künefe
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeKocaeli / İzmit
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Çınaraltı Künefe Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Çınaraltı Künefe kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Çınaraltı Künefe bayilik başvurusu için https://www.cinaraltikunefe.com/franchising/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Çınaraltı Künefe bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Çınaraltı Künefe Hakkında

Gaziantep ‘in yöresel tatlarıyla sizleri buluşturup, bu eşsiz lezzetlerin rastlantı değil bir sır olduğunu belirtmek isteriz.

Antep yöremizden özenle seçilmiş fıstıklar, yine bu yöreye has olan sahan kaymağının, Hatay’a ait Sünme künefe peyniriyle birleşimini, saf tereyağıyla taçlandırmamız tesadüf değil… Bu tatları bir araya getirip adeta bir doktor reçetesi hassasiyetiyle hazırlanmasının belli aşamaları var elbette. Osmanlı mutfağından bugüne gelen bu enfes tatlıyı, sizlere sunmadan önce kaliteden ödün vermeden, büyük bir titizlikle çalıştık. Siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Biz bu yola çıkarken önce kendimize söz verdik. Sevgimizle harmanladığımız, damaklarda iz bırakan zevkleri ikram ederken, sizleri aile sıcaklığıyla ağırlamak önceliğimizdi.

Talepleriniz doğrultusunda günden güne artan şubelerimizle sizlere daha fazla noktada ulaşabilmenin gurunu yaşıyoruz…