Coffeemania Next Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

Coffeemania next bayiliği

Başvuru: Bayilik formunu doldurarak talebinizi Coffeemania merkezine iletmiş olacaksınız.

Ön görüşme: Coffeemania markasının yetkililileri sizinle irtibat kurarak sistem konusunda ön bilgilendirmede bulunacaktır. Yapılan görüşmenin olumlu geçmesi durumunda sizi merkezlerine davet edip yüz yüze görüşme sağlayacaktır.

Ön protokol: Görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylar ile bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Belirlenen lokasyon kriterlerine dair bilgi verilir, en uygun mekana karar verilir.

Sözleşme aşaması: Bayi adayından franchising sözleşmesi için istenilen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

Mimari proje: Konsepte uygun olarak mimari ekip devreye girer mağazanın projelendirmesini gerçekleştirir.

Uygulama: Mimarlar 15 gün içinde mevcut lokasyonda ki mağazanın 3 boyutlu görsellerini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

Eğitimler: İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibi tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

Açılış: Operasyon ekibi aracılığı ile şube açılışa hazırlandıktan sonra açılış organizasyonu planlanır ve açılış süreci başlatılır.

MarkaCoffemania
Hizmet verdiği sektörKafe
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİzmir / Alsancak
Kuruluş yılı2009
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Coffeemania Next Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Coffeemania kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Coffeemania bayilik başvurusu için https://coffeemania.com/franchising/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Coffeemania için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Coffeemania Next Hakkında

Coffeemania, kurucularının 30 yılllık deneyimiyle 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Halihazırda yurtiçinde 61, yurtdışında 4 olmak üzere toplamda 65’e ulaşan şube sayısı ile birçok farklı noktada misafirlerini ağırlamaktadır.