Dalgaç Künefe Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

dalgaç künefe bayilik

Dalgaç Künefe bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaDalgaç Künefe
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeAksaray / Merkez
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Dalgaç Künefe Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Dalgaç Künefe kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Dalgaç Künefe bayilik başvurusu için https://www.dalgac.com.tr/franchise.html bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Dalgaç Künefe bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Dalgaç Künefe Hakkında

Hataylılar olarak tescillenmiş tatlımız KÜNEFE’yi, yıllardır sevdiklerimizle beraber iyi gün tatlısı olarak yapıp yemekteyiz. Hatay’ımızın kültüründe bu kadar öneme sahip olan Künefe’yi , tüm Türkiye’nin iyi gün tatlısı olarak bilmesi ve künefeyi sevdikleriyle beraber yemeleri öncelikli temennimizdir.

DALGAÇ KÜNEFE 1949 yılında Antakya’nın eski ve tarihi çarşısı UZUN ÇARŞI’DA dedemiz ŞAKİR DALGAÇ ve babamız ŞEKİP DALGAÇ tarafından tel kadayıfı(künefe) ve taş kadayıf imalatıyla faaliyete başlamıştır. Yılların vermiş olduğu mesleki tecrübe ve deneyim, babadan oğula aynı zamanda dededen toruna devam ederek bizlere miras olarak bırakılmıştır.

Bizlere miras bırakılan mesleki tecrübe ve deneyimi geliştirerek şuan ki üretim tesisimizi kurduk.Bu tesisimizde şoklanmış künefe (peynirli,fıstıklı,cevizli) , Gül katmeri (Dalgaç Tescilli) , fıstıklı burma, kare katmer üretiyoruz ve sevdiklerinize hediye olarak gönderiyoruz.

İlerleyen yıllarla beraber, siz değerli misafirlerimizin gösterdiği ilgi ve ürünlerimizden duyulan memnuniyet neticesinde bizlere daha rahat ulaşabilmeniz için; 3’ü Antakya’da , 1’i İstanbul’da olmak üzere toplam 4 şubeyle hizmet vermeye başladık. Aynı zamanda şubelerimizde künefenin yanı sıra isteğinize göre farklı kadayıf çeşitleri ve kahvaltı hizmeti de bulunmaktadır.

Ürünlerimiz kaliteli ham maddelerle , ilave koruyucu maddeler (GDO) kullanılmadan üretilmekte, özel hijyenik ambalajlarda Türk Gıda Kodeksi’ne uygun , üretim ve son kullanma tarihleriyle paketlenmektedir. Üretim prensiplerimiz doğrultusunda, hijyenik şartlarda hazırladığımız ürünlerimiz -42 C’de şoklanıp -18 derecede depolanmaktadır.

Ürünlerimiz yurdumuzun her bölgesine verdiğimiz bayiliklerle , -18 C Frigofirik araçlarımızla ve anlaşmalı kargo firması ile hızlı , güvenilir ve sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

‘’Künefenin tatlı yüzü’’ sloganıyla yola çıkan KÜNEFACE Dış Ticaret İmalat Gıda Ltd. Şti. dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak, ülkemizin ihracat hedeflerine katkı da bulunmakta ve aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda emin ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Dürüstlükle ve titizlikle devam ettirdiğimiz, aile bağlarının çok güçlü olduğu şirketimizin Yönetim kurulu başkanı Osman DALGAÇ olup , Abdullah DALGAÇ ve Mehmet Uğur DALGAÇ kardeşler yönetiminde, Ahmet Hakkı UÇAR, Halil İbrahim UÇAR, Muhammet Ali DALGAÇ olarak hizmetinizdeyiz.