Komagene Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

komagene çiğköfte bayilik

Komagene bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaKomagene Çiğköfte
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Maltepe
Kuruluş yılı2005
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Komagene Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Komagene kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Komagene bayilik başvurusu için https://www.komagene.com/tr/franchise-basvuru-formu bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Komagene için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Komagene Hakkında

Çiğ köftenin adı da tadı da Komagene

Marka adını Kommagene Uygarlığı’ndan (MÖ 163 – MS 72 ) alan Komagene, ilk şubesini 2005 yılında İstanbul’da açtı. Anadolu’nun tarihi bir lezzeti olan Çiğ Köfte, Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştü. Kısa sürede milyonların tarifsiz tutku ile bağlandığı Komagene markalı ürünler, çiğ köftenin küresel bir tat olarak da anılmasını sağladı. Bu başarı Komagene’yi de Türkiye’nin sektör lideri konumuna yükseltti.  

Yörpaş Yöresel Yiyecekler Pazarlama A.Ş; gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir.

10.500  m2 kapalı alanda üretim yapan Komagene, tüm Türkiye’de ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren markadır. Bu sayede Komagene ürünlerinin lezzeti ve kalitesi hiç değişmeden ilk üretildiği anın tazeliği ve tadı ile müşterilere sunulmaktadır.  

Komagene’nin ana ilkesi, üstün ürün kalitesi ve tüketici sağlığının korunmasıdır. Komagene ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretiminden şubelere ve oradan da müşteriye ulaşana kadar bu ilkeye uymak zorundadır. Bu süreç, üretim ve operasyon merkezi ile otomasyon cihazları tarafından anlık olarak büyük bir titizlikle izlenir ve raporlanır.

Komagene’nin en önemli ilkelerinden biri de YÜZDE 100 müşteri memnuniyetidir. Bu felsefeyi kendisine amaç edinen Komagene, müşteriye üstün hizmet anlayışı ile tüketicilerin de takdirini kazanmıştır.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı sayesinde talep yoğunluğu yaşayan Komagene, franchise iş ortaklığına da büyük önem vermektedir. Bu anlayış sayesinde Komagene şubelerinin yüzde 99’u franchise olarak işletilmektedir.