Little Caesars Pizza Bayilik Şartları Nelerdir, Başvuru Nasıl Yapılır?

little caesars bayilik
little caesars bayilik
MarkaLittle Caesars Pizza
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeAmerika
İl İlçeİstanbul / Bağcılar
Kuruluş yılı1959
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Marka yetkilisiyseniz, bu alandaki bilgileri güncellemek için firma ekleme talebi sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

Little Caesars Pizza Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Little Caesars markası kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Little Caesars bayilik başvurusu için https://www.littlecaesars.com.tr/franchise/franchise-basvuru-formu bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Little Caesars Pizza için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Little Caesars Pizza Hakkında

1996 yılından beri Çelebi liderliğinde kararlı adımlarla büyüyen Little Caesars, pizza dünyasının önde gelen markalarından biri haline gelmiştir. Gıda sektöründeki önemli başarılarından biri olan Little Caesars, köklerini 1959’da Amerika Birleşik Devletleri, Detroit’te atmıştır. Şu anda dünya genelinde 6000’e yakın restoranıyla hizmet veren marka, 1996’dan bu yana Türk tüketicilerine uluslararası deneyimiyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Little Caesars, faaliyetlerini müşteri güvenini esas alarak sürdürmekte ve bu güveni korumak için kaliteden ödün vermemek ilkesini benimsemektedir.

Türkiye’nin ilk nefis kenar pizzasının yaratıcısı olarak öne çıkan Little Caesars, müşterilerine sadece çeşitlilikte zengin pizzalar sunmakla kalmayıp aynı zamanda günlük olarak hazırladığı özel yan ürünlerle de dikkat çekmektedir. Patates, tavuk kanadı ve sufle gibi lezzetli seçenekleriyle marka, damak zevkine hitap etmeyi amaçlamaktadır. Türk fast-food sektöründe birçok yenilikçi konsepte imza atmış olup Türk fast-food sektöründe birçok yeniliğe imza atan Little Caesars, nefis kenarın yanı sıra, “bir alana bir bedava” konseptini de sektörle ilk kez tanıştıran markadır.

Vizyonu ve uygulamalarıyla sektöründe birçok ilkleri gerçekleştiren Little Caesars, İstanbul, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Zonguldak gibi şehirlerde artan restoran sayısıyla hizmet ağını genişletmektedir. Yüksek kaliteli ürünleri rakiplerine göre daha ekonomik şartlarda sunma ve müşteri memnuniyetini yüzde yüz sağlama hedefiyle çalışan Little Caesars, kalite standartlarına bağlı kalarak restoran yatırımlarını ve franchisee sayısını artırarak başarısını sürdürecektir.