Öküz Burger Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

öküz burger franchising bayilik

Öküz Burger bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaÖküz Burger
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeAnkara / Çankaya
Kuruluş yılı2016
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?Evet
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?Evet

Öküz Burger Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Öküz Burger kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Öküz Burger bayilik başvurusu için https://okuzburger.com/franchising/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Öküz Burger için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Öküz Burger Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir, gıda, hayvancılık, tarım, inşaat, tekstil, medya ve kozmetik sektörlerinde kendi markalarıyla tanınan bir dizi şirketi, 2014 yılında birleştirme kararı aldık ve o zamandan beri faaliyetlerimize Inception Global Gıda A.Ş. adı altında devam ediyoruz.

Sağlıklı Gıda Önceliğimiz

Bu süre zarfında edindiğimiz deneyim ve birikimi, yeme-içme sektörüne aktararak 2016 yılında Çanakkale ve Isparta’da ilk Öküz Burger şubelerimizi açtık. Bu şubeler, lezzet tutkunlarının ilgisi ve ayrıcalıklı bir fikir olan SINIRSIZ İÇECEK sunumu sayesinde büyük ilgi gördü. SINIRSIZ İÇECEK fikri, müşterileri Öküz Burger lezzetiyle çekmekte önemli bir rol oynadı.

Dünya genelindeki zorluklara ve ülke içindeki ekonomik krize rağmen, 2023 yılı itibariyle 56 şube ile sektörde sağlam bir yer edindik ve Türkiye’nin en büyük yerli hamburger zinciri markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca, ABD (New York) ve Irak (Süleymaniye) gibi yurtdışındaki şubelerimizle birlikte hızla büyüyen küresel bir marka haline geldik. Dünya genelindeki lezzet tutkunlarını, Öküz Burger’in sınırsız lezzetiyle bir araya getirme misyonumuzu sürdürüyoruz.