Peynirci Baba Bayilik Veriyor mu, Franchising Şartları Nelerdir?

peynirci baba bayilik

Peynirci baba markası bayilik vermekte olup, başvuruları web sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden almaktadır.

MarkaPeynirci Baba
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeKocaeli / Gebze
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Peynirci Baba Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Peynirci Baba kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Peynirci Baba bayilik başvurusu için https://www.peynircibaba.com.tr/bayilik bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, Peynirci Baba için bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Peynirci Baba Bayilik Şartları Nelerdir?

  • Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olması
  • Ticari deneyim ve finans yönetiminde bilgi sahibi olması
  • Tercihen gıda sektöründe deneyimli olması
  • Tüm mesai vaktini Peynirci Baba şubesinde harcayabilecek konumda olması
  • Peynirci Baba franchise şubesi olabilmek için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak; franchise adaylarımızda aradığımız temel özelliklerdir.

Peynirci Baba Hakkında

Kökeni Trabzon’a dayanan Peynirci Baba, bu toprakların bereketine emeğini katarak, bu uzun yolda ilk adımlarını atmıştır. Ayrıca farklılığıyla sektörü peşinden sürükleyen , Yöre Şirketler Grubu’nun en özel üyelerinden biri olmayı başarmıştır. İlk şubesi 1996 yılında Kocaeli Gebze’de kurulan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketi, o güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel yöresel kahvaltı ürünlerini lezzet severlerle buluşturdu.

Yöresel kahvaltılık mağaza konsepti ile sektörüne yeni bir anlayış hediye eden Peynirci Baba, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi. Peynirci Baba bugün ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç  vazgeçmeden, her geçen yıl artan mağazaları ile kahvaltılık mağazalar zinciri kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu.

Neden Peynirci Baba?

1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Peynirci Baba, Türkiye’nin en büyük yöresel kahvaltılık marketleri zinciridir. 28 yıldır ismi kalite ve güvenle anılan Yöre Grup’un bir iştiraki olan Peynirci Baba, Türkiye’nin her yöresine özgü en özel kahvaltılık ürünleri kendi yörelerinden özenle seçip tek çatı altında tüketicisine sunar. Aynı zamanda kendi üretim tesislerinde ürettiği kahvaltılık ürünlerle bu yapıyı güçlendirir.

Günümüzün organik, doğal ve yöresel gıda tüketim trendi Peynirci Baba’yı en çok tercih edilen markalardan biri haline getirmektedir.

Peynirci Baba şubelerinin ürün sevkiyatlarının tek merkezden yapılması şubeler arasında bir düzen oluşturmakta, denetimi kolaylaştırmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün genişleten; kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen Peynirci Baba, dönemsel (Ramazan ayı, Bayram vb.) kampanyalarla satışlarını katlamaktadır.

Kalite-fiyat dengesini büyük titizlikle koruyan markamız, her türlü gelir grubundan tüketiciye hitap etmekte; yöresel lezzetleri ulaşılabilir fiyatlara sunmaktadır. Ürün kapasitesi yüksek fabrikalarıyla talebi rahatlıkla karşılayabilmektedir.