UFO Bayilik Şartları Nelerdir? UFO Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

ufo bayilik başvurusu
ufo bayilik şartları
MarkaUFO
Hizmet verdiği sektörIsıtma ve Soğutma
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçe
Kuruluş yılı
Mevcut şube sayısı
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

Marka yetkilisiyseniz, bu alandaki bilgileri güncellemek için firma ekleme talebi sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

UFO Bayiliği İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

UFO markası kendi resmi web sitesi üzerinden başvuruları kabul etmektedir. UFO bayilik başvurusu için https://www.ufotr.com/bayilik-basvuru-sayfasi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada açılacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, UFO bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

UFO Markası Hakkında

UFO markası, 90’lı yılların başında İstanbul’da ısıtma ve soğutma sektöründe ticari faaliyetlerine başlayarak kısa sürede uluslararası alanda kendine sağlam bir yer edindi. 2019 yılında gerçekleşen yönetim değişikliği ile birlikte, marka sadece bir ısıtma ve soğutma şirketi olmanın ötesine geçerek yeni bir vizyon, misyon ve hedef belirledi.

Yenilenen organizasyon yapısıyla birlikte UFO, teknoloji, insan sağlığı ve yaşam güvenliği odaklı olarak AR-GE çalışmalarına hız verdi. Sektör beklentilerini ölçümleyerek ÜR-GE kanalında önemli yatırımlar yaparak, öncü bir rol üstlenme konusunda kararlı adımlar attı.

UFO ürünleri, ülkenin dört bir yanında bulunan bayileri ve online satış kanalları aracılığıyla kolayca erişilebilir durumda. Ayrıca, garantili yedek parça ve yetkili servis ağı her geçen gün genişleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Markanın gerçekleştirdiği halk araştırmaları, müşteri dönüşleri ve geri bildirimler, UFO’ya duyulan güvenin her geçen gün arttığını gösteriyor. Sağlık, güvenlik ve kalite standartlarına gösterdiği özel özen ile UFO, özellikle ısıtıcı ürünlerinde kullanılan yüksek kaliteli malzemelerle ön plana çıkarak dünya genelinde “orta dalga IR” ısıtıcılar konusunda öncü bir konum elde etmiştir.

UFO, ekonomik ve çevreye duyarlı kalite anlayışıyla sadece ısıtma ve soğutma değil, aynı zamanda vantilatör ve hava temizleme konularında da sektör standartlarını belirlemiştir. Enerji kaynaklarının azalmasına karşın artan enerji ihtiyacı ve çevresel sorumluluk bilinci, markayı daha verimli ve çevre dostu ürünler geliştirmeye teşvik etmektedir.

UFO, mevcut ve yeni ürünlerinde sağlık, verimlilik ve çevre duyarlılığını her zaman ön planda tutmayı sürdürüyor. Gelecekte de sektöre yön verme amacıyla çağın ihtiyaçlarına uygun inovasyon ve beklentilere cevap verecek yeniliklerle büyümesini sürdürecek olan UFO, ülke çapında değerini katlayarak artırmaya devam edecek.