Waffle Works Bayilik Veriyor mu, Franchise Şartları Nelerdir?

waffle works bayilik

Belçika’nın eşsiz waffle tariflerini Türkiye ile tanıştırmak amacıyla 2017 yılında İstanbul’da kurulan Waffle Works, özel reçeteli hamuru ve %100 gerçek Belçika çikolatasıyla benzersiz bir lezzet sunmaktadır. Şu anda 24 şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Waffle Works, Belçika’nın waffle geleneğini Türkiye’de yaşatma misyonunu taşımakta olup, her bir waffle, özenle seçilmiş malzemeler ve özel bir hamur tarifi ile hazırlanmaktadır. %100 gerçek Belçika çikolatası kullanarak, misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunmaktadır.

Waffle Works Bayilik Hakkında

MarkaWaffle Works
Hizmet verdiği sektörGıda
Merkez ülkeTürkiye
İl İlçeİstanbul / Esenyurt
Kuruluş yılı2017
Mevcut şube sayısı24
Merkeze ait şube sayısı
Son 1 yılda açılan şube sayısı
Minimum yatırım bütçesi
Ortalama kâr oranı
Kârdan alınan pay
Personel eğitimi veriliyor mu?
Yatırımcı eğitimi veriliyor mu?

WAFFLE WORKS’ÜN ORİJİNAL TARİFİ

Waffle Works, orijinal tarifini koruyarak her bir waffle’ı özel kılan bir lezzet sunmaktadır. Geleneksel Belçika waffle’larına sadık kalarak, misafirlerine yüksek kalitede ve benzersiz tatlar sunuyor.

SIRADAKİ ŞUBE SİZİN OLSUN!

Waffle Works ailesine katılmak ve bu eşsiz lezzeti kendi şehrinizde yaymak ister misiniz? Sıradaki şube sizin olsun ve Waffle Works ailesinin bir parçası olun! Franchise fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için markaya ait web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Waffle Works ile waffle deneyiminizi keşfedin, orijinal tarifi ve benzersiz lezzetiyle tanışın. Türkiye genelindeki 24 şubesiyle sizi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.